2013-12-06 Zostań naszym Mikołajem

Image Placeholder
6 gru
0

2013-12-06 Zostań naszym Mikołajem

Zostań naszym Mikołajem organizując indywidualną akcję za pośrednictwem portalu siepomaga.pl !

Co prawda w Kamerunie nie ma tradycji Mikołajek, jednak chcielibyśmy zachęcić Was do zorganizowania mikołajkowo-bożonarodzeniowej zbiórki dla naszych dzieciaków. Zebrane przez Was środki przeznaczymy na ubrania i buty dla dzieci, gdyż marzą o nowych.
Zbiórkę najprościej zorganizować na portalu www.siepomaga.pl. Najpierw należy założyć sobie konto Pomagacza, na górze ekranu klikając na odnośnik „Rejestracja”. Następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami. Kiedy już mamy konto i jesteśmy zalogowani, wchodzimy na profil Stowarzyszenia: http://www.siepomaga.pl/f/dziecislonca i w okienku po prawej stronie (Sposoby wsparcia) wybieramy opcję „Zbieraj”. Wypełniamy formularz, który pojawi się na kolejnej stronie, postępując wedle instrukcji, i zakładamy skarbonkę, do której będziemy zbierać pieniądze dla dzieciaków. Po stworzeniu zbiórki link do Waszej skarbonki wraz z informacją, na co zbieracie, możecie rozesłać po znajomych mailem lub opublikować na Waszym profilu na Facebooku czy w innych serwisach społecznościowych.
Dzięki temu staniecie się naszymi wolontariuszami. Zebrane przez Was pieniądze trafią bezpośrednio do dzieciaków w Kamerunie.

Z góry Dziękujemy Wam z całego serca za wsparcie,

Szczęść Boże!

Categorised in: