Darczyńcy

Darczyńcy

Korzystając z „cudów” techniki możemy pokazać skąd są nasi DARCZYŃCY. Ci wspaniali ludzie o wielkich sercach, którzy pomagają nam co miesiąc swymi datkami, każdy według swoich możliwości. Są tacy, którzy dzielą się “wdowim groszem”, są i tacy, których stać na więcej. Wszyscy są niezastąpieni. Wszyscy są wspaniali ! Poniżej można kliknąć na mapkę i zobaczyć skąd oni są: – są to tylko miejscowości, nie ma ulic ani numeru domu (ochrona danych) – nie podano też ilu darczyńców jest w danej miejscowości – strona w budowie więc nie ma jeszcze wszystkich, przepraszam ! Regularnie więc nam pomagają od dłuższego czasu: (kliknij na mapę)

dobroczyncy

 

NASI SPONSORZY  

FarmaProm

FarmaProm – Firma, która “bezlitośnie” nam pomaga w ostatnim czasie. Aktualnie budują drugi dom naszego sierocińca !  Pamiętacie CIZIA i ZYKE, o których pisałem wcześniej i którzy mają nawet swój album zdjęć  tu na naszej stronie ? Jak wiecie dojechali do nas staruszkiem Mercedesem 5 grudnia 2012 i kilka dni spędzili w naszym sierocińcu. Tak im sie u nas spodobało, że nie tylko zostawili nam tego Mercedesa o wdzięcznym imieniu Czarli i pełno różnych prezentów, to teraz po powrocie do Polski przeszli samych siebie. Chodzi o Pawła, Norberta, Monikę i Michała. Wiecie co ci “wariaci” (piszę tak łagodnie , by nie kopiować tego co na tylnej szybie Czarliego napisali ) zrobili ?
Postanowili jako firma FarmaProm wybudować drugi dom naszego sierocińca. Nienormalni prawda ?

Jest taka książka “Szaleńcy Boży” – Zofii Kossak. Gdyby jeszcze nie była napisana pewnie i o nich by tam było.

Nie wiemy jak dziękować więc nie dziękuję. Podziękuje im KTO INNY !

Africa TwinOd tygodni zabieram się by to wreszcie napisać, to co nas spotkało. Dalej jeszcze szukam słów by wyrazić nasz szok i podziękować tym, którzy nas ostatnio wspomogli. Nie znalazłem odpowiendich słów, a czas ucieka, wiec tak poprostu – Nasze nieudolne podziękowania kierujemy tym razem głównie stronę kolegów z “Forum Africa Twin”. To nie jest forum dotyczące bezpośrednio kontynentu afrykańskiego, ale “Afriki”. W cudzysłowiu, gdyż chodzi o forum fanów motocykla Honda XRV-750 Africa Twin . Szczególnie dziękuję Oli, która podjęła inicjatywe zbiórki na nasz sierociniec w Yaounde. Dołączyło sie wielu forumowiczówi nieforumowiczów i obecnie jesteśmy już obdarowani przeszło 7700 zł. Wielu zrobiło nawet comiesięczne zlecenia stale przelewów bankowych. Wszystkim, ale to wszystkim bardzo bardzo dziekujemy i zapewniamy o naszej pamięci. Pamiętajcie też dalej o nas ! Niech mechaniczna Africa w Polsce nie zapomni tej kontynentalnej. ! PS. Nadminię, że Cizia i Zyke z FarmaProm ( patrz sponsor powyżej) to też z zapaleni forumowicze Africa Twin Forum.

__at_sponsorzy_synergia_logo

Synergia – regularny sponsor, który nieprzerwanie ratował nas z tarapatów finansowych do 2009 roku. Wspomagał nas rocznymi darami w wysokości kilkunastu tysięcy złotych. Dzięki temu mogliśmy się utrzymać i objąć pomocą setki potrzebujących. W 2008 Synergia pomogła nam w zakupie nowego samochodu. (Ten który był używany na misji posiadał 6 usterek, z którymi nie mógłby wyjechać na polskie drogi. Na (nie)szczęście tu jest Afryka, więc póki jeździł dawaliśmy radę.

techweb_newTechweb – firma stworzyła nam szkielet strony www (CMS), dzięki któremu mogliśmy łatwo i przyjemnie zmieniać i upiększać naszą stronkę. Nasze dane znajdowały się na serwerze Techwebu, który udostępnił swoje zasoby do przechowywanie naszych danych przez przeszło 10 lat.

logotyp_kntmbialyKNTM Kancelaria Radców Prawnych Koza Nessmann Tajak Mura Sp.p. – dzięki wysiłkom kancelarii powstał statut Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Słońca, które wspiera Misję-Kamerun. Zespół prawników pomógł też, aby Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Słońca mogło być uznane  za Organizację Pożytku Publicznego.

PROJEKT “POMROZIMY RAZEM W KAMERUNIE?”

Dziękujemy serdecznie Jagodzie i Rafałowi Kabacińskim, Wojciechowi  Rąpała, Rafałowi Jasińskiemu, Bartkowi Bielickiemu oraz Agnieszce Zawiejskiej za wsparcie projektu na portalu wspieram.to, celem którego było zebranie środków na zakup nowej zamrażarki oraz kuchenki dla sierocińca. Jesteście wspaniali 🙂

 wspólne zdjęcie z zamrażarką