Gdzie ci mężczyźni?

Image Placeholder
28 mar
0

Gdzie ci mężczyźni?

Prowadząc facebooka naszego sierocińca chcąc niechcąc zauważasz, że kobiety są bardziej aktywne, niż mężczyźni. Napewno trudno jest nie dostrzec tej tendencji. Po przeanalizowaniu polubień 9 wpisów z lutego 2015 r., otrzymaliśmy taką oto statystykę:

lubię to

Ponad 73% polubień na profilu Stowarzyszenia należy do piękniejszej połowy człowieczeństwa. Podobna tendecja jest z komentowaniem. Mężczyźni bardzo żadko wykazują swoje myśli. I chociaż większość komentarzy (kształtu „ah, jaki śliczny”, „wszystkiego dobrego!”, „pozdrawiam” ec.) nie wydaje się być zbyt treściowa, jednak zawsze wiąże się to z pewną solidarnością, poparciem relacjonowanych wydarzeń w sierocińcu.

Statystyka fanów profilu potwierdza wyżejwymienione liczby: Panów jest ponad 2 razy mniej niż Pań. Podczas gdy ogólna ilość pierwszych w całym facebooku wynosi 54% użytkowników, to naprofilu Dzieci Słońca jest ich tylko 31%. Z reagowaniem jest jeszcz gorzej. Wśród osób, które udostępniają, komentuja albo lubią nasze wpisy mężczyźni stanowią małą grupkę 23%.

facebook

<a href="http://www.misja-kamerun Get the facts.pl/wp-content/uploads/2015/03/facebook-2.jpg”>facebook 2

Ta sytuacja wydaje się być oczywista i każdy bez problemów wyjaśniłby o co w tym chodzi i w końcu gdzie są mężczyźni. Panów też można dobrze zrozumieć, bo Stowarzyszenie non-stop pisze o dzieciach, o tematach, które przysłowiowo są określane jako mi-mi-mi. Do tego ich nizka aktywność facebookowa absolutnie nie oznacza bierności w rzeczywistym pomaganiu sierocińcu. Po prostu tacy są.

Drodzy mężczyźni, a jednak może? Może warto polubić nową sukienkę Douce, czy chorującą Vantienne, czy słodkie zdjęcie Teddiego. Dla was to nic nie kosztuje. I chociaż dobrze wiemy, że jesteście z nami, i tak potrzebujemy tego małego „pozdr”, „świetnie”, „ślicznie”… Tacy już jesteśmy.

Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Categorised in: