STOWARZYSZENIE PRZYJACIOL DZIECI SLONCA

2 paź
0

STOWARZYSZENIE PRZYJACIOL DZIECI SLONCA

Na świecie są i będą tragedie, bieda i choroby. Nie jesteśmy w stanie sami zapewnić wyżywienia na świecie , nie jesteśmy w stanie sami pokonać wszystkich przeszkód. Możemy pomóc natomiast jednostkom- ludziom obok nas. W ich smutku, chorobach biedzie. Jeśli nie materialnie , to fizycznie , swoim towarzystwem, dobrym słowem ,pomoc mówiąc innym , o kimś kto tej pomocy potrzebuje. Dziś my , Dzieci Słońca, dzieci Kamerunu , prosimy Was o pomoc. Każda złotówka się liczy . Każde udostępnienie, komentarz , wszystko , co sprawi , że ktoś się nami zainteresuje , powie komuś bliskiemu… Liczą się Wasze chęci, drobny gest materialny, miłe słowo.
Codziennie modlimy się za Was na różańcu . Nasze zdolne dzieciaki uczą się nowych języków , tańczą, śpiewają 🙂 Mimo tragedii jakie często dotykają ich i ich rodziny, o ile jeszcze je mają , potrafią oddawać swoją pozytywną energię i wywołać uśmiech nawet na najbardziej ponurej buzi .
Proszę Was w ich imieniu – wesprzyjcie dobrym słowem, złotówka, przekażcie post dalej, wspomnijcie komuś o nas i o dzieciach, które promieniują radością 🙂
Za to wszystko – wspieramy Was modlitwa 🙂
Categorised in:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *